درباره ما

استانداردها

_
100%

IEC 60099-4

100%

IEC 61643-1

100%

ISO 9001-2015

معرفی شرکت

_

شرکت انتقال توان پایدار تولید کننده انواع برقگیر اکسید روی با برند برقگیر پایا در ایران می‌باشد. این شرکت با هدف تولید انواع برقگیرهای اکسید روی جهت تامین نیاز صنعت برق کشور تاسیس گردیده است. حضور اساتید دانشگاهی در کنار مهندسین با تجربه، واحد تحقیق و توسعه این شرکت را تبدیل به نمونه بارز همکاری دانشگاه و صنعت در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و تست انواع برقگیر و تجهیزات الکتریکی مورد استفاده صنعت برق نموده است.

تولیدات این شرکت از نظر فنی مطابق با استاندارد IEC 60099-4 وIEC 61643-1 بوده و در راستای تامین  و تضمین کیفیت مطلوب محصولات تولیدی استاندارد ISO 9001-2015 در این شرکت اجرا می‌گردد.

محصولات این شرکت شامل برقگیرهای پلیمری فشار متوسط در دو نوع بیرونی (Outdoor) و تابلویی (Indoor) ، تجهیزات جانبی برقگیر مانند دیسکانکتور و شمارنده، بعلاوه انواع برقگیرهای فشار ضعیف (SPD) و برقگیر SVL جهت حفاظت شیلد کابل می‎باشد. محصولات تولیدی دارای 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش نامحدود می‎باشند.

از خدمات مهندسی این شرکت برگزاری سمینارهای آموزشی شناخت، طراحی و تست برقگیر همراه با ارائه مشاوره به شرکتهای مرتبط با صنعت برق و مخابرات کشور جهت طراحی سیستم حفاظت اضافه ولتاژ شبکه ‎های تولید، انتقال ، توزیع و مخابراتی می‎باشد.

امید است تا بتوانیم گامی کوچک اما موثر در راستای خودکفایی ملی  کشور برداشته باشیم.